logoARTMEDIUM | цсм

Іздрик . Автопортрет Zombi

POSTER_ZOMBI_ME_72

Нам прислали пречудовий текст без вказання автора . В турботі розважання  публіки та стягування належних коштів , допускаємо , що це є прояв діяльності галереї ЧЕЧ або самого автора атракції . Зрештою поривання накладаються . І хоча віднайшли ми цей анонс після , однак поміщаємо його як вже після анонс в дусі події та заради компенсації старань авторів .

Аби розвіяти сферічєскій вакуум з приводу акції Юр Іздрик «АВТОПОРТРЕТ ZОМБІ» – атвічаю:

КОЛИ-і-ДЕ-БУДЕ?
Сей четвер, 29 березня о 18.00
ЧЕЧ-галерея, Івано-франківськ, Коновальця 80А

ЩО БУДЕ?
1. ЛЕКЦІЯ Юр Іздрик відзвітує про нинішній стан зомбі-апокаліпси і пояснить, чому в кожній людині живе зомбі, і чому навіть кончєний зомбак іноді поводиться по-людськи

  1. COWORKING. 30 платоспроможних УЧАСНИКІВ, які зареєструвавшись і сплативши 111 грн за статус УЧАСНИКа, отримають можливість намалювати на підготовлених трафаретах автопортрет у вигляді зомбі. Намальовані за час лекції Юр Іздрикроботи УЧАСНИКів будуть сфотографовані і експонуватимуться у фотогалереї ЧЕЧ, а самі УЧАСНИКИ в фіналі отримають у подарунок авторські постери із Zомбі-автопортретом та автографом Юр Іздрик
    Також до COWORKINGу будуть безкоштовно допущені 4 VIP-особи – тобто 4 особи, які наважаться прочитати в мікрофон будь-який з віршів Юр Іздрикіздрик. На відміну від УЧАСНИКів, VIPи малюватимуть свої автопортрети на офірованих іздриком дзеркалах, і робитимуть це задурно.
  2. LIVE-SET. Після лекції, коворкінгу і роздачі постерів Юр Іздриквідіграє живий діджей-сет в якості афтепаті.

ХТО БУДЕ?
1. Буде звична ПУБЛІКА, – ті-хто-завжди, ті-хто-зрідка, ті-хто-наіздрика, ті-хто-мімопрахаділ. ПУБЛІКА заходить умовно безкоштовно, втикає тупо безпонтово, втікає добровільно і безумовно.

  1. УЧАСНИКИ – тридцять (30) осіб, які отримали статус УЧАСНИКА, зареєструвавшись і заплативши 111 грн. УЧАСНИКИ отримують можливість намалювати автопортрет у вигляді зомбі і стати учасниками віртуальної фотовиставки галереї ЧЕЧ. А також отримають авторські постери із Zомбі-автопортретом та автографом Юр Іздрик.
    Реєстрація тут
    https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdlTxw0dpaneTs5lZ…/viewformЛише 30 місць! Поспішайте!
  2. VIP – чотири (4) особи, які зуміють перед початком акції продекламувати в мікрофон будь-який вірш Юр Іздрик. Вони безкоштовно отримають можливість намалювати зомбі-автопортет на здеркалі. І безкоштовно це дзеркало розбити.