logoARTMEDIUM | цсм

Перфоманс у Львові 2017

Із 28 серпня по 3 вересня відбудуться «Дні Мистецтва Перфоманс у Львові» – “єдиний    фестиваль арт-перфомансу в Україні, у рамках якого свої роботи презентують найавторитетніші майстри з різних країн світу.”- так зазначено в анонсі організаторів . Це вже десята атракція – з чим вітаємо ” Дзигу “. Без сумніву фестиваль як явище ввійшов в історію українського мистецтва . За ці роки велика кількість художників з України та закордону мала щанс показати свій арт на львівській сцені. Ввійшло в традицію зустрічати осінній артистичний сезон на вулицях та палацах Львова. Ще раз вітаємо з десятиліттям , -успіху .

 

Окрім показів перфомансів, під час фестивалю також відбудуться зустрічі з артисиами, лекції, відеопокази, майстер-класи, дискусії та проводиться експериментальна навчальна програма – «Школа перфомансу».

 

Цього року  свої перфоманси покажуть артисти з Таїланду: Саріна Сетапон, Монкхол Плайнбенченґ та Нопавен Сірівечкул, з Великобританії – Сандра Джонстон та Алістер Макленан, Ізраїлю – Тамар Рабан, Шахар Маркус і Таль Розен, Польщі – Януш Балдиґа і Томаш Шрама та України – Володимир Кауфман і Віталій Шупляк , Сейджі Шімода з Японії та Стайн Генінґсен із Норвегії.