logoARTMEDIUM | цсм

ANNO DOMINI–2015

 з  4 лютого, в галереї «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35) вистава малярства та графіки «ANNO DOMINI–2015» групи «Синій жовтень».

Куратор проекту: Олексій БЕЛЮСЕНКО.


Група СИНІЙ ЖОВТЕНЬ є неформальним творчим об’єднанням шістьох київських художників для проведення спільних проектів.

Склад групи: Олена Придувала, Ахра Аджинджал, Олексій Аполлонов,

                        Олексій Белюсенко, Матвій Вайсберг, Борис Фірцак

ANNO DOMINI–2015 в галереї Дзиґа є вже другою експозицією в рамках щорічного проекту «Anno Domini», що презентує українському глядачеві твори, які були створені художниками групи впродовж минулого року. Кожна виставка цього циклу проводиться в іншому місті України.

Реалізовані проекти групи:
• Художник як модель (2014)
Портрет та автопортрет. Галерея «КалитаАртКлуб» (Київ, Україна)
• De Rerum Natura (Про природу речей)
Виставка натюрморту. Із циклу “6+” спільно з Темо Свірелі. Галерея «КалитаАртКлуб» (Київ, Україна).
• Anno Domini – 2014. Виставка творчої групи “Синій жовтень”. Галерея «Наша» (Суми, Україна)

Крім означених проектів, у серпні 2014 р. група повним складом прийняла участь в міжнародному XXI пленері ім. А. Самуоліса у Пажайслісі (Литва) – Tylos ekspresija (Експресія тиші). Організатори проекту – Каунаське відділення Спілки художників Литви (Каунас, Литва) та галерея “«КалитаАртКлуб» (Київ, Україна)

Вищий текст з прес-релізу події . Від себе додамо – вистава пройнята надзвичайною чистотою реляції та легкістю дихання . Пленер , який відбула група в Литві , сугерує атмосферу прибалтійського арту 60-70 років минулого століття  , такого окремішнього та прогресивного одночас в дивні совєцькі часи . Група занурилась в ту дзвінку камерність безапеляційно в своєму розвитку …. бажаємо їй успіху  в дальших проектах.

 

 

фото та комент. текст  Олекса Фурдіяк