logoARTMEDIUM | цсм

Петрo Буяк . Вибирай і добирай років

 Соціально-мистецький проект
 
«Вибирай і добирай років» це cоціальний проект-геппенінг, проект-подія, проект-явище, що апелює до світового руху проти шкідливих звичок і стає «українським сегментом» в серії світових ініціатив за здоровий спосіб життя.
 
В рамках проекту буде створено 9 робіт розміром 1.8×1.6 метрів, що описують окремі історії в яких постає вибір «добавляти» чи «відбувати» собі повноцінного життя – «алкоголь» чи «молоко», «тютюновий дим» чи «свіже повітря»? Проект говорить про балансування між вибором конструктиву і деструктиву, такого, начебто, очевидного. Декларує здоровий спосіб життя, «дію» натомість «стагнації».
 
Картини буде розміщено у порожніх віконницях «Молочного кафе», в середмісті Івано-Франківська, лише на кілька годин, після чого їх буде демонтовано для проведення подальших виставок у Львові та Калуші – 17 та 20 червня, де подія  так само буде організовано у форматі геппенінгу – картини перебуватимуть у відкритому просторі лише кілька годин.
 
«Вибирай і добирай років» працює з простором Івано-Франківська, використовує місто як платформу, майданчик для проведення художнього проекту – картини стають частиною міської архітектури. Таким чином місто постає ландшафтом для творення урбаністичного мистецького явища.