logoARTMEDIUM | цсм

Вадим Харабарук | Ностальгін | Проект


Вжити ло 2000 року !
ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ: Иостальгін має широкий спектр антипригнічувальної дії. Препарат добре всмоктується при прийомі внутрішньо, проникаючи в біологічні рідини організму, та, як наслідок, в кору головного мозку.
ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ: Ностальгін застосовують при різноманітних формах депресії, при емоційних та психологічних перевтомах, та як профілактичний засіб при вирішенні конфліктних ситуацій між генераціями.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Ностальгін приймається внутрішньо, незалежно від прийому їжі, а також перегляду телепередач.
ПОБІЧНА ДІЯ: У ослаблених людей можливі анафілактичний шок та диспепсичні розлади. При перших ознаках алергічних реакцій препарат відміняють і проводять десенсибілізуючу терапію.
ПРОТИПОКАЗАННЯ: Препарат категорично забороняється вживати афективно-лабільним, демонстративно-загальмованим та екзальтованим особам, а також дітям до 12 років.
ФОРМА ВИПУСКУ: Пігулки по 0,25 г; капсули, що містять 0,25 г препарату; порошок для суспензій з 2,5 г активної речовини.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: Зберігати в сухому місці при кімнатній температурі. Оберігати від дітей та прямого попадання сонячного проміння.