logoARTMEDIUM | цсм

Дні мистецтва перфоманс у Львові

Із 30 серпня по 11 вересня 2013 р. у рамках підготовки бієнале «Тиждень актуального мистецтва» відбудеться  перший та досі єдиний фестиваль перфомансу в Україні «Дні мистецтва перфоманс у Львові». Разом з «Днями» проходитиме масштабний проект українсько-польського культурного обміну «ArtNastup».

 

Цього року тема «Днів» означена, як «Лабораторія міждисциплінарності перфомансу». Фестиваль демонструватиме різноманіття форм перфомансу: від пластичного до текстового, від  музичного до візуального… Перфоманс розглядатиметься не тільки як самодостатній жанр, але і як  форма вираження, що пронизує всі види сучасного мистецтва.

У рамках «Днів мистецтва перфоманс у Львові» вже вп’яте відбудеться «Школа Перфомансу». Для українських молодих митців це досі єдиний шанс безкоштовно навчатися мистецтву перфомансу у авторитетних майстрів.

 Загалом у  акціях  візьме участь більше п’ятдесяти митців з України, Польщі, Ізраїлю, Литви та Великобританії.

 Кураторами «Днів мистецтва перфоманс у Львові» стануть Тамар Рабан (Ізраїль), Януш Балдиґа (Польща) та Володимир Кауфман (Україна).
Локації Днів: галерея «Дзиґа», Львівський палац мистецтв, Перший Український театр для дітей та юнацтва, галерея «Єфремова 26», галерея «Iconart», Музей історії книжки,  ЛНУ ім. І. Франка  та інші території міста.