logoARTMEDIUM | цсм

ВЛОДКАУФМАН . шахівниця .

Влодко КАУФМАН
«Шахівниця» перфоменс
«Перформанс ВлодКауфмана, в ході якого він довго грав сам із собою в шахи, періодично заміняючи фігури на всілякі дрібні предмети на зразок гайок, транзисторів, фігурок, свічок розгорнув перед глядачами драму творіння й руйнування, яке є суто гра без правил; показав глядачам деміурга, що грається зі своїм світом за ним самим встановленими правилами, ігноруючи всяку внутрішню логіку власного творення.»
Львівсько площа, lvivska-рloshа. Іivejournal. соm

«шахівнищя» – вишуканий перформенс, своєрідна «гра у бісер» та така улюблена Кауфманом «гра у гру», традиційно у цього «фіксатора дійсності» увесь негативізм та деструкція навколишнього середовища набувають дивовижно естетичної та завершеної візуальної форми.»
Львівські новини, («Львівська пошта») , news.lvivport.соm

«Влодко Кауфман, митець: – Як сказав один недолугий художник, Малевич своїм чорним квадратом довів мистецтво до рівня дорожнього знаку. Тобто пропонується ситуація кінця мистецтва сучасного. Чорний квадрат якщо користатися нинішньою термінологією, це є піксель, який стає основою для дуже багатьох розкодувань і появи абсолютно несподіваних варіантів трактування сучасної образності . Це можна розглядати як шахівницю, в якій самі ж люди часто порушують правила, роблять їх аморфними; так ті самі правила втрачають сенс.»

Подробності, podrobnosti.ua

 

130 -133